Autokatafalkų nuoma

Organizuojame sklandų velionių palaikų pervežimą visoje Lietuvos teritorijoje: į šarvojimo salę, iki kapinių, į krematoriumą. Naudojame tik tvarkingą ir šiuolaikišką transportą, skirtą velionio palaikams ar urnai vežti. Teikiame laidotuvių dalyvių pavėžėjimo paslaugą.
 

Laidotuvių metu teikiame kunigo atvežimo į šarvojimo salę ar nuvežimo į kapus paslaugą. Laidojimui, karstui ar urnai į kapines vežti yra skirti prabangūs, originalūs naujausio modelio MERCEDES BENZ VITO autokatafalkai, juose tilps ir nemažai gėlių.

IMG_20231221_113141
IMG_20231221_113610_2
IMG_20231221_113827_1

Reikia profesionalios konsultacijos sunkiu momentu? Susisiekite!

Kur patogiau kreiptis?

Partizanų g. 19, Kaunas

Jei pageidaujate šarvoti: Šv. Antano Paduviečio bažnyčios, Palaimintojo Jurgio Matulaičio bažnyčios, Gerojo Ganytojo Parapijos, Ašigalio, Šilainių šarvojimo salėse,Partizanų g. salėse

Veiverių g. 101 (Aleksotas), Kaunas

Jei pageidaujate šarvoti: Aleksoto Šv. Kazimiero bažnyčios, Perlojos, Domeikavos Lietuvos kankinių bažnyčios, Babtų, Ringaudų (Tabariškių bendruomenės namų), Zapyškio ir kt. šarvojimo salėse

Autokatafalkų nuomos paslaugos
Kaune

Visoje Lietuvoje

Mūsų paslaugos yra prieinamos visoje Lietuvos teritorijoje, užtikrinant, kad galime pasiekti ir aptarnauti klientus bet kurioje šalies vietoje. Tai suteikia jums galimybę naudotis mūsų paslaugomis, nepriklausomai nuo to, kur gyvenate.

Dokumentų tvarkymas

Mes atliekame visus reikalingus formalumus ir organizuojame procesą taip, kad klientui nereikėtų dėl to nerimauti. Tai leidžia jums sutelkti dėmesį į artimojo praradimą.

24/7

Mūsų komanda yra pasiekiama 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Tai reiškia, kad galite susisiekti su mumis bet kuriuo metu, kai to reikia, ir gauti profesionalią pagalbą.

Mūsų misija

Suteikti aukščiausio lygio pervežimo paslaugas ir pagalbą šeimoms per sunkius gyvenimo momentus, užtikrinant orumą per velionių atsisveikinimo ritualus.

Pasitikėkite mumis

Mūsų vairuotojai yra profesionalai, o mūsų įmonė atlieka visus reikalingus formalumus, leisdama jums sutelkti dėmesį į artimojo praradimą. Mes esame čia, kad padėtume lengviau įveikti šį išbandymą, todėl galite pasikliauti mumis kiekvienoje pervežimo stadijoje.
Kreipkitės į mus bet kuriuo paros metu!

Mūsų misija

01.

PADĖTI JUMS SKAUDŽIU METU

02.

LEISTI JUMS SUTAUPYTI

03.

SUTEIKTI NEMOKAMĄ SALĘ