Laidojimo paslaugos

Mes pateikiame didelį laidojimo paslaugų pasirinkimą, turime laidojimo reikmenų parduotuves ir specializuojamės palaikų pervežimo srityje.

Pasirūpiname visais formalumais, palaikus pervežame visoje Lietuvos teritorijoje.

Galime pasiūlyti platų laidojimo reikmenų (karstų, urnų, laidojimo rūbų, avalynės ir kt.) asortimentą.

Laidojimo kainos: Nuo mažiausių iki Išskirtinių laidotuvių.

front-view-hands-with-spring-flowers
front-view-empty-picture-frame-with-red-flower-stones-black-e1700641708445

Reikia profesionalios konsultacijos sunkiu momentu? Susisiekite!

Kur patogiau kreiptis?

Partizanų g. 19, Kaunas

Jei pageidaujate šarvoti: Šv. Antano Paduviečio bažnyčios, Palaimintojo Jurgio Matulaičio bažnyčios, Gerojo Ganytojo Parapijos, Ašigalio, Šilainių šarvojimo salėse,Partizanų g. salėse

Veiverių g. 101 (Aleksotas), Kaunas

Jei pageidaujate šarvoti: Aleksoto Šv. Kazimiero bažnyčios, Perlojos, Domeikavos Lietuvos kankinių bažnyčios, Babtų, Ringaudų (Tabariškių bendruomenės namų), Zapyškio ir kt. šarvojimo salėse

Laidojimo paslaugos Kaune

Laidojimo paslaugos

yra svarbus gyvenimo aspektas, reikalaujantis rūpestingo organizavimo ir pagarbaus įgyvendinimo. Mūsų įmonė siūlo išskirtines laidojimo paslaugas, atsižvelgiant į jūsų poreikius ir pageidavimus.

Laidotuvių ceremonijos

yra ypatingos ir pilnos pagarbos, vykstančios šventose vietose. Mes suprantame sunkumus, su kuriais susiduriate, todėl mūsų komanda, sudaryta iš profesionalių laidotuvių rengėjų, padės jums šiuo jautriu metu.

Mūsų paslaugos

apima visus praktinius aspektus, įskaitant mirusiojo paruošimą laidotuvėms, dokumentų tvarkymą ir laidojimą. Mes siekiame užtikrinti, kad šis procesas būtų kuo mažiau varginantis jums ir jūsų šeimai.

Mūsų tikslas

Yra suteikti jums ramybę ir paramą per šį išbandymą. Mes atsižvelgiame į įvairias kultūrines ir religines tradicijas, teikdami skirtingas laidojimo galimybes. Taip pat siūlome modernias alternatyvas, įskaitant kremaciją ir ekologines laidotuves, atitinkančias šiuolaikinius poreikius.

Pasitikėkite mumis

Su mūsų laidojimo paslaugomis galite būti tikri, kad jūsų artimieji bus palaidoti su pagarba ir orumu. Pasitikėkite mumis per šį jautrų gyvenimo momentą. Susisiekite su mumis, kad sužinotumėte daugiau apie mūsų paslaugas ir kaip galime jums padėti.

Teikiamos laidojimo paslaugos

Kreipkitės į mus bet kuriuo paros metu!

Mūsų misija

01.

PADĖTI JUMS SKAUDŽIU METU

02.

LEISTI JUMS SUTAUPYTI

03.

SUTEIKTI NEMOKAMĄ SALĘ