Šarvojimo paslaugos

Šarvojimo salių nuoma (mažosios ir didžiosios salės). Prie kiekvienos šarvojimo salės įrengti jaukūs poilsio kambariai velionio artimiesiems, kuriuose gali pailsėti ir iš toliau atvykę giminaičiai bei artimieji.

Šarvojimas Jūsų namuose su reikalinga įranga, kurią mes pristatome. Galime pasiūlyti šarvojimo įrangos (stalai, žvakidės, užtiesalai, vazos) nuomą.

viber_image_2023-11-24_15-04-01-032
viber_image_2023-11-24_2

Reikia profesionalios konsultacijos sunkiu momentu? Susisiekite!

Kur patogiau kreiptis?

Partizanų g. 19, Kaunas

Jei pageidaujate šarvoti: Šv. Antano Paduviečio bažnyčios, Palaimintojo Jurgio Matulaičio bažnyčios, Gerojo Ganytojo Parapijos, Ašigalio, Šilainių šarvojimo salėse,Partizanų g. salėse

Veiverių g. 101 (Aleksotas), Kaunas

Jei pageidaujate šarvoti: Aleksoto Šv. Kazimiero bažnyčios, Perlojos, Domeikavos Lietuvos kankinių bažnyčios, Babtų, Ringaudų (Tabariškių bendruomenės namų), Zapyškio ir kt. šarvojimo salėse

Šarvojimo paslaugos Kaune

Individualus požiūris

Mes suprantame, kad kiekviena šeima ir kiekvienas žmogus yra unikalus. Todėl, suteikdami mirusiuosius šarvojimo paslaugas, įsipareigojame atsižvelgti į kiekvieno kliento individualius poreikius ir pageidavimus, siekdami užtikrinti, kad procesas būtų asmeniškas.

Pagarba

Mes vertiname įvairovę ir suprantame, kad kiekviena kultūra bei religinė tradicija turi savo unikalų požiūrį į mirusiuosius šarvojimą. Todėl, mes įsipareigojame gerbti visus kultūrinius ir religinius aspektus, suteikdami paslaugas, kurios atitiktų jūsų tikėjimą ir pageidavimus.

Mūsų komanda

Sudaro kvalifikuoti specialistai, kurie sugebės švelniai ir pagarbiai vadovauti visais reikalingais šarvojimo procesais. Mes siekiame užtikrinti, kad klientai galėtų pasitikėti mumis, perduodant savo rūpesčius mums.

Mūsų tikslas

Yra užtikrinti, kad šarvojimo paslaugos būtų suteikiamos su didžiausia pagarba ir sutelkus dėmesį į detalės, atitinkančias skirtingus religinius, kultūrinius ir asmeninius poreikius.

Pasitikėkite mumis

Mes ne tik teikiame paslaugas, bet ir kuriame ilgalaikį santykį su klientais. Pasitikėjimas mumis reiškia tai, kad esame pasiruošę stovėti šalia jūsų per sunkius gyvenimo momentus, teikiant reikalingą paramą ir pagalbą. Mes jums užtikrinsime saugų, orų bei įsimintiną mirusiojo šarvojimo procesą, paremtą profesionalumu.

Teikiamos šarvojimo paslaugos

Kreipkitės į mus bet kuriuo paros metu!

Mūsų misija

01.

PADĖTI JUMS SKAUDŽIU METU

02.

LEISTI JUMS SUTAUPYTI

03.

SUTEIKTI NEMOKAMĄ SALĘ